Aktualności

Medale dla nauczycieli akademickich Wydziału Teologicznego Sekcja w Tarnowie UPJPII 16 X 2023

odznaczenie_pracownikow_wtst_16_x_2023-1280.jpg

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej dr Andrzej Duda, postanowieniem z 30 XII 2022 r. przyznał ks. prof. dr. hab. Józefowi Stali Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości, który 16 X 2023 r. wręczył mu Minister Edukacji i Nauki, prof. Przemysław Czarnek podczas inauguracji roku akademickiego 2023/2024 na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

Prezydent RP Andrzej Duda odznaczył także Medalem Złotym za Długoletnią Służbę ks. prof. dr. hab. Antoniego Żurka, ks. dr. hab. Stanisława Garnczarskiego, prof. UPJPII oraz Martę Boryczko, sekretarkę WTST. Medale naszym zasłużonym pracownikom wręczył podczas uroczystej inauguracji Minister Edukacji i Nauki, prof. Przemysław Czarnek.

Ks. dr hab. Marek Kluz, prof. UPJPII
dziekan WTST